12 martie, 2020

Echipamentele noastre XDJ-1000MK2 și XDJ-700 acceptă acum TRAKTOR PRO 3, inclusiv controlul prin USB-HID

Software-ul TRAKTOR PRO 3 DJ de la Native Instruments este acum compatibil cu caracteristica de control USB - HID a multi playerelor noastre XDJ-1000MK2 și XDJ-700. Aceasta are loc în baza Programului de certificare Pioneer DJ, o inițiativă de a evalua produsele altor companii și de a le certifica dacă sunt compatibile cu echipamentele noastre pentru DJ, astfel încât să știți că le puteți utiliza împreună cu încredere.

Puteți utiliza XDJ-1000MK2/XDJ-700 pentru a controla TRAKTOR PRO 3 intuitiv, inclusiv scratchingul și ajustarea tempo-ului. De asemenea, deckul afișează titlurile pieselor, elementele de grafică și alte informații din software, astfel încât să vă puteți selecta rapid piesa următoare, fără a vă uita la computer.

Utilizatorii înregistrați pot descărca în mod gratuit cea mai recentă versiune a TRAKTOR (versiunea 3.3.0), pentru a utiliza controlul USB-HID cu XDJ-1000MK2/XDJ-700. De asemenea, va trebui să vă actualizați firmware-ul pentru XDJ-1000MK2 la vers. 1.42 și pentru XDJ-700 la vers. 1.13, dacă nu ați făcut deja acest lucru.

caracteristicile cheie ale utilizării XDJ-1000MK2/XDJ-700 cu TRAKTOR PRO 3

Control intuitiv

Conectați-vă pur și simplu PC-ul/Mac-ul la XDJ-1000MK2/XDJ-700 și controlați TRAKTOR PRO 3. Realizați intuitiv scratching și utilizați caracteristicile de performanță, inclusiv loopuri, ajustarea tempo-ului și play/cue, care sunt toate legate de software.

Informații privind urmărirea pe ecranul XDJ

Veți vedea informații sub formă de text, imagini grafice și formă de undă (numai XDJ-1000MK2) din melodiile dvs. din TRAKTOR PRO 3 afișate pe ecranul de înaltă rezoluție al XDJ, astfel încât să puteți identifica și selecta rapid piese, prin utilizarea selectorului rotativ de pe deck.

Utilizați XDJ-1000MK2/XDJ-700 ca dispozitiv de ieșire audio pentru TRAKTOR PRO 3

Datorită plăcii de sunet încorporate a XDJ, îl puteți folosi pentru a obține semnale audio de la TRAKTOR PRO 3, fără a fi necesară o interfață audio externă.

Actualizări

Rezultate de top

Vezi toate rezultatele

Nu ați găsit ce căutați? Poate folosiți mai puține cuvinte sau un termen de căutare mai general.
Dacă încă nu aveți noroc, puteți contacta serviciul clienți .