30 martie, 2020

Mesaj Pioneer DJ legat de COVID-19

Către familia și prietenii Pioneer DJ și nu numai

Pandemia Coronavirus creează incertitudini pentru toată lumea. Ne exprimăm sincera recunoștință față de toți profesioniștii din domeniul medical și față de lucrătorii esențiali din întreaga lume care lucrează fără odihnă pentru a ni-i trata pe cei dragi și pentru a reduce răspândirea COVID-19. În momente ca acestea, se nasc eroi. Le mulțumim pentru tot ceea ce fac.

Știm că comunitatea noastră se confruntă cu provocări fundamentale. Au fost anulate evenimente, iar locații din întreaga lume și-au închis porțile. Nu știm cât va dura acest lucru, dar ceea ce putem spune este că angajamentul nostru față de personalul nostru și față de clienții noștri rămâne neschimbat. În momente ca acestea, ni se reamintește ceea ce contează cu adevărat; empatia, compasiunea și bunătatea.

Avem norocul ca din comunitatea noastră să facă parte câteva dintre cele mai creative, mai inovative și mai inspiratoare persoane din lume. Deși facem eforturi esențiale pentru a ne izola fizic, nu este necesar să ne izolăm emoțional. Este încurajator să vezi că prin rețelele de socializare sunt partajate prestații online creative și realizate cu talent. Le mulțumim celor care fac aceste eforturi de a retransmite muzica pe unde virtuale într-un moment în care avem cel mai mult nevoie de aceasta.

În prezent, explorăm moduri în care putem fi de ajutor și în care ne putem repartiza cel mai bine resursele în acest moment. Ne luăm angajamentul de a face ceea ce putem pentru a sprijini toate domeniile industriei – ca parte a misiunii noastre Pioneer DJ de a inspira, de a inova și de a asigura divertisment.

Vă dorim dumneavoastră și tuturor celor dragi o stare bună de sănătate și rezistență, pe măsură ce ne unim la nivel global pentru a aborda împreună această amenințare. Rămâneți conectați, aveți grijă unii de alții și lăsați muzica să se audă în continuare.

signature yoshinori kataoka

Yoshinori Kataoka
Președinte și CEO, AlphaTheta Corporation

Actualizări

Rezultate de top

Vezi toate rezultatele

Nu ați găsit ce căutați? Poate folosiți mai puține cuvinte sau un termen de căutare mai general.
Dacă încă nu aveți noroc, puteți contacta serviciul clienți .